Сьогодні: понеділок, 22 жовтня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи вважаєте Ви ефективною діяльність Білокуракинської райдержадміністрації щодо реалізації державної політики на території району?
Проголосувало: 55
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Білокуракинська РДАДіяльність РДАГромадська рада
Новини

22 січня 2014, 14:38
Обговорення плану заходів на 2014 рік щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Білокуракинського району
У зв’язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 968 стосовно підготовки плану заходів на 2014 рік щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2012 року № 212, Білокуракинська райдержадміністрація розробила проект плану заходів на 2014 рік щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Білокуракинського району.

докладніше »21 січня 2014, 16:35
Напередодні Дня Соборності та Свободи України відбулось засідання громадської ради
21 січня 2014 року на базі районного краєзнавчого музею відбулося засідання Громадської ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації Даміра Нізамова та громадськості району на якому було розглянуте питання реалізації на території району  завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності і громадянської злагоди та відзначення Дня Соборності та Свободи України.

докладніше »06 грудня 2013, 09:32
Члени громадської ради обговорили євроінтеграційні процеси в Україні та рішення керівництва держави з цього питання
06 грудня 2013 року відбулося позачергове засідання громадської ради при районній державній адміністрації, на якій було розглянуто питання щодо роз'яснення євроінтеграційних процесів України та рішень керівництва держави з цього питання.

докладніше »11 жовтня 2013, 16:28
Обговорення проекту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Білокуракинському районі на 2013 – 2015 роки «Діалог заради реформ: прозора влада та активна громада».
Проблема налагодження взаємовідносин держави із громадянами набуває дедалі більшої актуальності в порядку денному державної політики в Україні. З цією метою, при Білокуракинській райдержадміністрації створені та діють громадська рада та інші консультативно-дорадчі органи, головна мета діяльності яких, - сприяння формуванню і реалізації ефективної політики з питань соціально-економічного та суспільно-політичного життя району.

докладніше »25 вересня 2013, 14:59
На Луганщині створюється банк даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства
На Луганщині велика кількість активно діючих громадських організацій, кожна з яких має низку ідей та ініціатив. У рамках реалізації регіональної цільової Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Луганській області на 2013 – 2015 роки «Діалог заради реформ: прозора влада та активна громада» облдержадміністрацією розпочато створення банку даних суспільно значущих ініціатив інститутів громадянського суспільства області.

докладніше »31 липня 2013, 13:46
На засіданні громадської ради: Білокуракинщина бере участь у реалізації проекту Світового банку з розвитку первинної медичної допомоги.
Відповідно до плану роботи громадської ради було обговорено питання про стан впровадження в районі державних реформ у сфері медичного забезпечення населення, згідно Указу Президента України від 27.04.2011 №504/2011 «Про національний план дій щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». З основними положеннями даної реформи ознайомив присутніх головний лікар Білокуракинської ЦРЛ Олександр Медін.

докладніше »08 травня 2013, 15:19
Громадськість в дії
7 травня 2013 року за ініціативи громадської організації «Білокуракинська районна організація Всеукраїнської молодіжної організації «Молоді регіони» та громадської ради при райдержадміністрації в селищі Білокуракине було організовано суботник з прибирання території парку ім. Горького з нагоди 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. На заклик залучитися до наведення порядку в рідному селищі до святкових днів відгукнулися представники районної організації «Союз Чорнобиль України» (Чорнуха Олександр Стефанович), районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) (керівник Черніков Володимир Іванович), асоціації підприємців району (керівник Дубіна Сергій Вікторович), громадської організації «Білокуракинська районна організація Всеукраїнської молодіжної організації «Молоді регіони» (керівник Аполлонов Володимир Володимирович), профспілки працівників культури. (керівник Чайка Олена Олександрівна).

докладніше »30 квітня 2013, 15:10
До уваги членів громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації, активів діючих громадських організацій району!
До уваги членів громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації, активів діючих громадських організацій району! Запрошуємо Вас взяти участь в суботнику по наведенню порядку на території парку імені Горького в селищі Білокуракине з нагоди святкування 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, 7 травня о 9.00 год.

докладніше »30 квітня 2013, 14:33
Засідання громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації
29 квітня 2013 року відбулося засідання громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації, на якому було розглянуто ряд актуальних питань. Так, відповідно до плану роботи громадської ради було обговорено питання про організацію та проведення місячника благоустрою в Білокуракинському районі.

докладніше »13 лютого 2013, 14:47
Відбулися установчі збори та засідання Громадської ради.
13 лютого 2013 року в залі засідань Білокуракинської райдержадміністрації відбулися установчі збори за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації.

докладніше »02 січня 2013, 14:03
Засідання громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації
19 грудня 2012 року відбулося засідання громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації, на якому було розглянуто ряд важливих питань. Так, відповідно до плану роботи громадської ради було обговорено питання про виконання районної програми профілактики правопорушень, бездоглядності серед дітей та забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в районі на 2012 рік. З інформацією по даному питанню заслухали головного спеціаліста, в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Пугач Марину Іванівну.

докладніше »02 січня 2013, 13:26
Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів про початок формування нового складу громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації на 2013 – 2014 роки
Постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» затверджено новий порядок формування та діяльності громадських рад при центральних органах виконавчої влади та місцевих державних адміністраціях.

докладніше »06 вересня 2012, 15:46
Відбулося розширене засідання громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації
6 вересня 2012 року відбулося розширене засідання громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації під головуванням голови громадської ради Чайки О.О. У засіданні, крім членів громадської ради взяли участь інші керівники та представники громадських об’єднань району, всього 21 особа. Учасники засідання обговорили Концепцію гуманітарного розвитку України на період до 2020 року.

докладніше »04 вересня 2012, 08:52
Відбулося розширене засідання громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації.
7 серпня 2012 року відбулося розширене засідання громадської ради при Білокуракинській райдержадміністрації, під час якого було обговорено зміни в Законі Україні «Про громадські об’єднання» та стан виконання заходів в рамках соціальних ініціатив Президента України в Білокуракинському районі.

докладніше »
||

Архів по роках:

201220132014
Білокуракинська районна державна адміністрація
92200, Україна, смт.Білокуракине, пл.Горького, 6
Тел./факс (06462) 2-13-98
Веб-сайт: http://bk.loga.gov.ua
E-mail: rga@bk.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bk.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Білокуракинська РДА