Сьогодні: неділя, 24 березня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи вважаєте Ви ефективною діяльність Білокуракинської райдержадміністрації щодо реалізації державної політики на території району?
Проголосувало: 56
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Білокуракинська РДАДіяльність РДАЦентр надання адміністративних послуг
Інформація про ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг при Білокуракинській райдержадміністрації

 

92200, смт. Білокуракине, вул. Центральна, 53-А
 

тел.: (06462) 2-19-11

 

E-mail: brda17lk@ukrpost.ua

 

Керівником Центру надання адміністративних послуг є начальник відділу–адміністратор – Дегтярьова Валентина Миколаївна.

Режим роботи Центру
надання адміністративних послуг

понеділок:

з 09.00 до 16.00 год.

вівторок:

з 09.00 до 20.00 год.

середа:

з 09.00 до 16.00 год.

четвер:

з 09.00 до 16.00 год.

п`ятниця:

з 09.00 до 16.00 год.

субота:

вихідний

неділя

вихідний

без перерви на обід

 

 

Про Центр надання адміністративних послуг

 

Центр надання адміністративних послуг при Білокуракинській райдержадміністрації утворено розпорядженням  голови  Білокуракинської райдержадміністрації від 04.10.2013 № 209 “Про створення Центру надання адміністративних послуг Білокуракинської райдержадміністрації” відповідно до вимог Закону України “Про адміністративні послуги”.

Центр надання адміністративних послуг утворено з метою забезпечення надання адміністративних послуг при Білокуракинській райдержадміністрації як її постійно діючий робочий орган, роботу якого забезпечує відділ з надання адміністративних послуг Білокуракинської райдержадміністрації, де адміністративні послуги надаються через адміністраторів  шляхом їх взаємодії з суб`єктами надання адміністративних послуг.

 

Основними завданнями Центру є:

 

1.       Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

2.       Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

3.       Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються суб`єктами надання адміністративних послуг через Центр.

 Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі звертається до адміністратора - посадової особи райдержадміністрації, яка організовує надання адміністративних послуг.

 

Основними завданнями адміністратора є:

 

1.       Надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо вимог та порядку надання адміністративних послуг;

2.       Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”;

3.       Видача або забезпечення у випадках, передбачених законодавством, передачі в інший зручний спосіб (засобами поштового зв`язку (рекомендованим поштовим відправленням) або за допомогою засобів телекомунікаційного  зв`язку)  суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;

4.       Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання;

5.       Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строку розгляду справ та прийняття рішень;

Надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом.

 Центр надання адміністративних послуг під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з центральними та місцевими органами виконавчої влади,  іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами або організаціями.

Граничний строк надання адміністративної послуги визначається законом. У разі якщо законом не визначено граничний строк надання адміністративної послуги, цей строк не може перевищувати 30 календарних днів з дня подання суб`єктом звернення заяви та документів, необхідних для отримання послуги.

Адміністративна послуга вважається наданою з моменту отримання її суб`єктом звернення особисто або направлення поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) листа з повідомленням про можливість отримання такої послуги на адресу суб`єкта звернення. У випадках, передбачених законодавством, відповідний документ може бути надісланий поштою (рекомендованим листом з повідомленням про вручення) або за допомогою засобів телекомунікаційного зв`язку. При цьому строк доставки поштової кореспонденції не зараховується до строку надання адміністративної послуги.

При наданні адміністративних послуг у випадках, визначених законом, справляється плата (адміністративний збір), яка зараховується до державного або відповідного місцевого бюджету.

Дії або бездіяльність посадових осіб, уповноважених відповідно до закону надавати адміністративні послуги, адміністраторів можуть бути оскаржені до суду в порядку, встановленому законом.

 

||
Білокуракинська районна державна адміністрація
92200, Україна, смт.Білокуракине, пл.Горького, 6
Тел./факс (06462) 2-13-98
Веб-сайт: http://bk.loga.gov.ua
E-mail: rga@bk.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bk.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Білокуракинська РДА