Сьогодні: субота, 25 березня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи вважаєте Ви ефективною діяльність Білокуракинської райдержадміністрації щодо реалізації державної політики на території району?
Проголосувало: 52
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Білокуракинська РДАДіяльність РДАПрес-центр17 березня 2017, 10:46

Управління соціального захисту населення інформує

17 березня 2017, 10:46

Управління соціального захисту населення інформує

     Відповідно до     Закону України від 06.12.2016 року №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (Закон №1774) змінено поняття « мінімальної заробітної плати « та порядок встановлення посадових окладів і тарифних ставок, запроваджено нові механізми контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

 

     У новій редакції ст.96 Кодексу законів про працю України (КЗпП) та ст.6 Закону України «Про оплату праці» замість єдиної тарифної системи оплати праці в Україні передбачені різні: тарифна та інші системи, які формуються на оцінках складності виконуваних робіт і кваліфікації працівників. Тарифна система оплати праці включає: тарифні сітки, тарифні ставки, схеми посадових окладів і професійні стандарти (кваліфікаційні характеристики).

 

     Відповідно до  статті 6 Закону України «Про оплату праці» мінімальний посадовий оклад (тарифна ставка) встановлюється у розмірі, не меншому від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року (з 1 січня 2017 року – 1600 гривень).

 

     Застосовувати нове визначення мінімальної зарплати, слід з огляду на Закон України «Про оплату праці». Його доповнено статтею 3-1, якою визначено гарантії забезпечення мінімальної заробітної плати. Так розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати (в 2017 році – 3200 грн).

 

     Якщо ж нарахована  зарплата за виконану місячну норму є нижчою за розмір  мінімальної зарплати, роботодавець має провести доплату до її рівня, яку слід виплачувати щомісячно одночасно з виплатою зарплати.

 

     З цього року виключено норму, за якою до мінімальної зарплати не включаються доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати.

 

     Під час  обчислення розміру зарплати працівника  для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат.

 

     Законом №1774 передбачено, що мінімальна зарплата після 01.01.2017р. не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів і заробітної плати працівників та інших виплат. При цьому заробітна плата, як і раніше, підлягатиме індексації у встановленому законодавством порядку.

 

     Звертаємо Вашу увагу, що сторони колективного договору повинні негайно розпочати переговори щодо внесення змін чи доповнень до чинних договорів. Законом №1774 передбачено, що відповідні зміни до колективних договорів необхідно внести до 31.03.2017 року замінивши раніше передбачені співвідношення до мінімальної заробітної плати на співвідношення до прожиткового мінімуму.

 

     Водночас при наявності відповідних коштів згідно зі ст. 9-1 КЗпП України підприємства, установи, організації за рахунок власних коштів можуть встановлювати додаткові порівняно з законодавством трудові пільги для працівників, у тому числі із визначення розмірів посадових окладів і тарифних ставок.

 

     Звертаємо Вашу увагу, що зміни та доповнення до колективного договору підлягають повідомній реєстрації в Управлінні соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації (відповідно до ст.9 Закону України «Про колективні договори та угоди»), за адресою: площа Шевченко, 2-а. Телефон для довідок 2-14-70.

 

 

Начальник УСЗН
Білокуракинської РДА
Н.А.Бойко
24 березня 2017, 12:17
Відбулося засідання районної робочої групи
24 березня 2017 року в Білокуракинській районній державній адміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, за участю головного державного інспектора відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області Оксани Башинської.  

докладніше »23 березня 2017, 10:49
Програма СБУ
На тебе чекають вдома!

докладніше »23 березня 2017, 09:37
Робочий візит директора Департаменту освіти і науки ЛОДА
22 березня 2017 року на території смт. Білокуракине з робочим візитом перебував директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк.

докладніше »22 березня 2017, 12:19
Проведено спільну нараду з питань передачі бюджетних установ
22 березня 2017 року в залі засідань Білокуракинської райдержадміністрації  під головуванням заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Вадима Данієляна,   за участю голови Білокуракинської райдержадміністрації Сергія Іванюченка, голови районної ради Констянтина Бондаренка, Білокуракинського селищного голови Сергія Сірика, керівників структурних підрозділів Луганської обласної державної адміністрації, помічника народного депутата Курила В.С. Євгена Мироненка відбулася нарада з питань передачі бюджетних установ, розташованих на території селищної ради з загальної власності територіальних громад району у власність Білокуракинської селищної ради.

докладніше »22 березня 2017, 10:02
Проведено спільний виховний захід
20 березня у Білокуракинській районній бібліотеці співробітниками Білокуракинського районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції разом з бібліотекарями Білокуракинської районної бібліотеки для засуджених, що перебувають на обліку в Білокуракинському районному секторі пробації влаштували захід, присвячений початку Української революції 1917-1921 р.р., 17 (4- за старим стилем) березня 1917 р. в Києві було проголошено створення Української Центральної Ради-найвищого представницького органу.

докладніше »21 березня 2017, 15:18
Проект МОМ з підтримки працевлаштування населення
Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

докладніше »21 березня 2017, 11:50
Проведено нараду з питань благоустрою
21 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з питань благоустрою. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Іванюченко, Білокуракинський селищний голова Сергій Сірик, керівники підприємств,  організацій і установ району всіх форм власності.

докладніше »17 березня 2017, 10:46
Управління соціального захисту населення інформує
Відповідно до     Закону України від 06.12.2016 року №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (Закон №1774) змінено поняття « мінімальної заробітної плати « та порядок встановлення посадових окладів і тарифних ставок, запроваджено нові механізми контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

докладніше »10 березня 2017, 08:20
До уваги користувачів Єдиних та Державних реєстрів!
З метою реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України видано наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за №1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

докладніше »09 березня 2017, 11:16
Вшанували Кобзаря
9 березня біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов урочистий мітинг за участю представників органів влади, делегацій організацій та підприємств району, громадських організацій та учнівської молоді.

докладніше »06 березня 2017, 10:17
Відбувся семінар-тренінг
На базі Білокуракинської центральної бібліотеки пройшов семінар-тренінг по формуванню постійнодіючої системи інформування населення з питань децентралізації.

докладніше »06 березня 2017, 09:16
Відбулося засідання Координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків
У 2017 році на території району заплановано роботу 21 табіру з денним перебуванням: 3 літніх мовних табори (45 учнів), 16 відпочинкових на базі навчальних закладів (687 дітей); 2 табори на базі позашкілля: Будинок  творчості (35 гуртківців),  ДЮСШ (20 вихованців). Відпочинком планується охопити 742 дитини. 

докладніше »03 березня 2017, 08:13
Проведено навчання з питань охорони праці для керівників та фахівців сільгосппідприємств
Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників  підприємств з питань охорони праці - один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

докладніше »02 березня 2017, 08:00
УСЗН Білокуракинської РДА інформує
Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

докладніше »01 березня 2017, 13:07
Відбулося четверте засідання комісії з питань захисту прав дитини
1 березня 2017 року відбулося  четверте  засідання комісії з питань захисту прав дитини при Білокуракинській  райдержадміністрації при головуванні заступника голови райдержадміністрації Вервейко Наталії Іванівни. На засіданні розглянуто питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків батьками багатодітної родини, в якій виховується п’ятеро дітей.

докладніше »01 березня 2017, 09:23
Відділ економічного розвитку і торгівлі Білокуракинської РДА інформує
28 лютого 2017 року відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації було проведено моніторинг середніх роздрібних цін на споживчі товари в торгівельній мережі та на продовольчих ринках Білокуракинського району.

докладніше »22 лютого 2017, 08:44
До 1 липня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ!!! Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на відповідність їх  Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

докладніше »22 лютого 2017, 08:40
ЗАРЕЄСТРУВАТИ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ДУЖЕ ПРОСТО
Для реєстрації громадської організації із статусом юридичної особи необхідно здійснити певні дії. Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

докладніше »20 лютого 2017, 13:02
Інформація до відома споживачів стосовно підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
РКП «Старобільськвода» повідомляє  про надання пакету документів для встановлення економічно обгрунтованих тарифів на 2017 рік до Національної  комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП). Розрахунки тарифів було виконано відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою від 10.03.2016 року №302 та вимог Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою від 10.03.2016 року №303.

докладніше »20 лютого 2017, 08:37
Відбулись міжрайонні змагання з гирьового спорту
18 лютого 2017 року у спортивному залі Білокуракинської ЗОШ №1 відбувся відкритий міжрайонний турнір з гирьового спорту, присвячений ветерану спорту Григорію Моргунову. У змаганнях приймали участь команди Білокуракинського, Старобільського та Новопсковського районів.

докладніше »19 лютого 2017, 14:24
Відсвяткували проводи зими
На Білокуракинщині, на центральній площі, відбулося театралізоване свято «Проводи зими – зустріч весни – Масляна». Традиційно проводи зими супроводжувались танцями, піснями, постановками веселих вистав, пригощаннями варениками та обрядом спалювання дідуха. Це символічне прощання з усіма життєвими негараздами і проблемами, які разом із тліючими вуглинками розвіюються вітром, звільняючи простір для світла, тепла і добра

докладніше »16 лютого 2017, 15:07
До відома громадян
Тимчасово, до врегулювання кадрових питань, послуги з державної реєстрації актів цивільного стану будуть надаватися спеціалістами Антрацитівського та Старобільського відділів державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Луганській області кожного четверга з 9.00 до 14.00 в приміщенні Білокуракинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Луганській області.

докладніше »15 лютого 2017, 13:40
Відбувся Благодійний концерт – Всеукраїнський фестиваль мистецтв "На Крилах Творчості"
     З 11 по 12 лютого 2017 р. р. в Києві відбувся Благодійний концерт – Всеукраїнський фестиваль мистецтв "На Крилах Творчості", в якому прийняли участь вихованці вокального ансамблю «Барвінок» (керівник Сушкова Н.І.) та солістка Ангеліна Рева (керівник Інна Косенко).  

докладніше »15 лютого 2017, 11:52
Вшанували учасників бойових дій
15 лютого керівництво району, представники установ та організацій, громадськість, учнівська молодь взяли участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР із Республіки Афганістан.

докладніше »13 лютого 2017, 08:37
Щодо виплати грошової компенсації колишнім радянським військовополоненим
Посольство ФРН в Україні вербальною нотою №16/2017 поінформувало МЗС України про виплати грошової допомоги радянським військовослужбовцям, які перебували в полоні у роки Другої світової війни.

докладніше »11 лютого 2017, 13:10
Відбувся турнір державних службовців
11 лютого у смт Білокуракине пройшов міжрайонний турнір серед команд державних службовців, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У змаганнях взяли участь команди трьох районів - Білокуракинського, Станично-Луганського та Новоайдарського.

докладніше »08 лютого 2017, 08:52
Увага! Змінено порядок надання водних об’єктів у користування на умовах оренди
З набранням чинності Закону України «Про аквакультуру» змінено порядок надання водних об’єктів у користування на умовах оренди. Відповідно до ст. 51 Водного кодексу України, викладеній у новій редакції, водні об’єкти надаються у користування за договором оренди земель водного фонду на земельних торгах у комплексі із земельною ділянкою.

докладніше »07 лютого 2017, 16:42
Відбулося засідання протиепізоотичної комісії
7 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Щебетенка відбулося засідання протиепізоотичної комісії при Білокуракинській райдержадміністрації. На порядку денному було розглянуто ряд питань.

докладніше »07 лютого 2017, 11:07
УВАГА ! ЗАПРОШУЮТЬ ВИЩІ ВІЙСЬКОВІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ
Бажаєте служити у Збройних Силах України і бути дисциплінованим, самостійним, мати відповідний рівень освіти, відповідний стан здоров′я, бути добре фізично розвинутим, уміти зберігати державну таємницю? Держава надає сьогодні можливість не тільки отримати професію, військову спеціальність, але й працевлаштує без зайвого клопоту.

докладніше »06 лютого 2017, 11:13
Відбулася розширена апаратна нарада
6 лютого в залі засідань голова Білокуракинської райдержадміністрації Сергій Іванюченко провів розширену апаратну нараду. В ній взяли участь голова районної ради Костянтин Бондаренко, заступники голови райдержадміністрації, керівники організацій та установ, сільгосппідприємств району, голови сільських та селищних рад, керівники ОСББ, громадських організацій.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

2008200920102011201220132014201520162017
Білокуракинська районна державна адміністрація
92200, Україна, смт.Білокуракине, пл.Горького, 6
Тел./факс (06462) 2-13-98
Веб-сайт: http://bk.loga.gov.ua
E-mail: rga@bk.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bk.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Білокуракинська РДА