Сьогодні: понеділок, 22 жовтня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи вважаєте Ви ефективною діяльність Білокуракинської райдержадміністрації щодо реалізації державної політики на території району?
Проголосувало: 55
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Білокуракинська РДАДіяльність РДАПрес-центр06 квітня 2017, 08:45

Навчання для осіб з обмеженими фізичними можливостями

06 квітня 2017, 08:45

Навчання для осіб з обмеженими фізичними можливостями

     Багато життєвих проблем, які виникають у людей з обмеженими фізичними можливостями, пов’язані з відсутністю у них робочої спеціальності.

     В соціальній сфері України створено спеціалізовані заклади, в яких можуть навчатися громадяни з обмеженими можливостями. 

     На навчання направляються громадяни України працездатного віку із числа інвалідів І, ІІ, ІІІ групп та діти-інваліди, які досягли 16 річного віку, які перебувають на обліку в органах соціального захисту населення, з урахуванням медичних показань і протипоказань трудової діяльності.

     І сьогодні люди з обмеженими фізичними можливостями Білокуракинщини мають змогу пройти навчання у центрах професійної реабілітації інвалідів у с. Лютіж Вишгородського р-ну Київської області, м. Краматорськ Донецької області, Чернівецька обл., Вінницька обл., Львівська та інші.

 

     У центрі професійної реабілітації інвалідів у с. Лютіж Вишгородського району Київської області, особи з інвалідності мають змогу одержати додаткову спеціальність. Термін навчання залежить від обраного фаху. Серед спеціальностей:

 • бджоляр - 6 міс.,
 • взуттьовик з ремонту взуття-5 міс.,
 • вишивальник- 11 міс.,
 • манікюрник-3,8 міс.,
 • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних-10 міс.,
 • оператор комп’ютерного набору-10 міс.,
 • перукар (перукар-модельєр)- 6 міс.,
 • секретар керівника- 10 міс.,
 • слюсар з ремонту автомобілів- 10 міс.,
 • швачка - 10 міс.,
 • водій автотранспортних засобів категорії «В»- 1,5 міс.,
 • лицювальник-плиточник-6 міс.,
 • робітник зеленого будівництва- 2,5 міс.

 

     Донбаський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів м. Краматорськ здійснює  професійну підготовку  інвалідів за професіями:

 • оператор комп’ютерного набору - 5,5 міс,
 • обліковець з реєстрації бухгалтерських даних - 8,5 міс.,
 • оператор комп’ютерної верстки - 5,5 міс.,
 • водій категорії «В» - 3,5 міс.,
 • секретар керівника - 6,5 міс.,
 • майстер з манікюру -  3 міс.,
 • перукар- 6 міс.

 

     Після закінчення професійної реабілітації слухачі складають державну кваліфікаційну атестацію і отримують свідоцтво державного зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

     Професійна реабілітація передбачає комплексне поєднання професійного навчання із заходами з соціальної, психологічної, фізичної реабілітації та медичного спостереження.

 

     За більш детальною інформацією та з питань направлення до Центрів професійної реабілітації інвалідів необхідно звертатися до Управління соціального захисту населення за адресою: 

смт. Білокуракине, пл.Шевченка, 2а (Сектор обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці)

Телефон для довідок: 2-20-51.
06 квітня 2017, 09:12
Щодо виплати грошової компенсації колишнім радянським військовополоненим
Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди. Військовослужбовці радянських збройних сил, які під час Другої світової війни з 22 червня 1941 року по 8 травня 1945 року перебували у військовій неволі як військовополонені можуть отримати одноразову  виплату у розмірі 2500 євро.

докладніше »06 квітня 2017, 08:45
Навчання для осіб з обмеженими фізичними можливостями
Багато життєвих проблем, які виникають у людей з обмеженими фізичними можливостями, пов’язані з відсутністю у них робочої спеціальності. В соціальній сфері України створено спеціалізовані заклади, в яких можуть навчатися громадяни з обмеженими можливостями.

докладніше »05 квітня 2017, 11:20
Білокуракинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області інформує
Білокуракинське об'єднане управління Пенсійного фонду України Луганської області було утворене 30.03.2017 шляхом злиття трьох управлінь, а саме: УПФУ у Білокуракинському районі, УПФУ у Сватівському районі та УПФУ у Троїцькому районі.

докладніше »05 квітня 2017, 08:17
До уваги жителів Білокуракинщини
У зв’язку  з необхідністю  ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Балаклійському районі Харківської області, що призвели до пошкодження житлових будинків та майна населення району, відкрито рахунок для благодійної допомоги постраждалим.

докладніше »04 квітня 2017, 14:43
Відбулась робоча нарада
04.04.2017 року проведена робоча нарада у заступника голови райдержадміністрації Вервейко Н.А.,  з начальником УСЗН Бойко Н.А., та начальником Пенсійного фонду Боровим М.Я. , з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам згідно Постанови КМУ від 8 червня 2016 року №365.

докладніше »04 квітня 2017, 14:37
Відбулась презентація виставки художника Володимира Кравченка
4 квітня 2017 р. у районному краєзнавчому музеї відбулась презентація виставки художника Володимира Кравченка з Новоайдарщини. На розсуд білокуракинців автор представив художні твори з циклу: «Охота пуще неволи».  

докладніше »29 березня 2017, 11:26
Відкрито оновлений Будинок дитячої та юнацької творчості
29 березня відбулося урочисте відкриття оновленого Будинку дитячої та юнацької творчості. Захід відбувся за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Його Високоповажносте Шігекі Сумі, координатора Програми відділу надзвичайних ситуацій та стабілізації Міжнародної організації з міграції (МОМ) Естер Руїз де Азуа, секретаря економічної секції Посольства Японії в Україні Ясухіро Ікута, першого заступника голови Білокуракинської райдержадміністрації Сергія Щебетенка, голови Білокуракинської об’єднаної територіальної громади Сергія Сірика, громадськості, учнівської молоді.

докладніше »27 березня 2017, 13:17
Проведено спільний захід до Всесвітнього дня боротьби із туберкульозом
24 березня у Білокуракинській районній бібліотеці співробітниками Білокуракинського районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції разом з бібліотекарями Білокуракинської районної бібліотеки та Білокуракинським РЦСССДМ для засуджених, що перебувають на обліку в Білокуракинському районному секторі пробації влаштували захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби із туберкульозом.

докладніше »27 березня 2017, 11:40
НА ЛУГАНЩИНІ СТАРТУВАВ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА
З 20 березня по 20 квітня під гаслом «Забезпечуючи найголовніше» пройде традиційний Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України.

докладніше »27 березня 2017, 09:06
Програма діяльності служби розшуку Товариства Червоного Хреста України
Служба розшуку Товариства Червоного Хреста України, Міжнародний Комітет Червоного Хреста та служби розшуку національних товариств Червоного Хреста або Червоного Півмісяця в світі, працюючи разом, складають Всесвітню мережу з відновлення родинних зв’язків (ВРЗ), яка працює із дотриманням  принципів нейтральності та неупередженості у 190 країнах світу. Женевські Конвенції 1949 року та Додаткові протоколи до них 1977 року,  ратифіковані Україною в 1954 та 1989 рр., надали правові засади діяльності ВРЗ Мережі по допомозі людям реалізувати своє непорушне право відновлювати зв’язок з рідними, право знати про долю близьких людей.

докладніше »24 березня 2017, 12:17
Відбулося засідання районної робочої групи
24 березня 2017 року в Білокуракинській районній державній адміністрації відбулося засідання районної робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, за участю головного державного інспектора відділу державного нагляду в сфері трудових відносин управління з питань праці Головного управління Держпраці у Луганській області Оксани Башинської.  

докладніше »23 березня 2017, 10:49
Програма СБУ
На тебе чекають вдома!

докладніше »23 березня 2017, 09:37
Робочий візит директора Департаменту освіти і науки ЛОДА
22 березня 2017 року на території смт. Білокуракине з робочим візитом перебував директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрій Стецюк.

докладніше »22 березня 2017, 12:19
Проведено спільну нараду з питань передачі бюджетних установ
22 березня 2017 року в залі засідань Білокуракинської райдержадміністрації  під головуванням заступника голови Луганської обласної державної адміністрації Вадима Данієляна,   за участю голови Білокуракинської райдержадміністрації Сергія Іванюченка, голови районної ради Констянтина Бондаренка, Білокуракинського селищного голови Сергія Сірика, керівників структурних підрозділів Луганської обласної державної адміністрації, помічника народного депутата Курила В.С. Євгена Мироненка відбулася нарада з питань передачі бюджетних установ, розташованих на території селищної ради з загальної власності територіальних громад району у власність Білокуракинської селищної ради.

докладніше »22 березня 2017, 10:02
Проведено спільний виховний захід
20 березня у Білокуракинській районній бібліотеці співробітниками Білокуракинського районного сектору з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції разом з бібліотекарями Білокуракинської районної бібліотеки для засуджених, що перебувають на обліку в Білокуракинському районному секторі пробації влаштували захід, присвячений початку Української революції 1917-1921 р.р., 17 (4- за старим стилем) березня 1917 р. в Києві було проголошено створення Української Центральної Ради-найвищого представницького органу.

докладніше »21 березня 2017, 15:18
Проект МОМ з підтримки працевлаштування населення
Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочинає проект підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та місцевих мешканців, в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

докладніше »21 березня 2017, 11:50
Проведено нараду з питань благоустрою
21 березня в залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з питань благоустрою. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Іванюченко, Білокуракинський селищний голова Сергій Сірик, керівники підприємств,  організацій і установ району всіх форм власності.

докладніше »17 березня 2017, 10:46
Управління соціального захисту населення інформує
Відповідно до     Закону України від 06.12.2016 року №1774-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (Закон №1774) змінено поняття « мінімальної заробітної плати « та порядок встановлення посадових окладів і тарифних ставок, запроваджено нові механізми контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

докладніше »10 березня 2017, 08:20
До уваги користувачів Єдиних та Державних реєстрів!
З метою реалізації вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності», Міністерством юстиції України видано наказ від 31.10.2016 №3086/5 «Про врегулювання відносин з використання захищених носіїв особистих ключів» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31.10.2016 за №1410/29540), відповідно до якого, державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, нотаріуси використовують виключно захищені носії особистих ключів з моменту впровадження відповідного програмного забезпечення Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції.

докладніше »09 березня 2017, 11:16
Вшанували Кобзаря
9 березня біля пам’ятника Тарасу Шевченку пройшов урочистий мітинг за участю представників органів влади, делегацій організацій та підприємств району, громадських організацій та учнівської молоді.

докладніше »06 березня 2017, 10:17
Відбувся семінар-тренінг
На базі Білокуракинської центральної бібліотеки пройшов семінар-тренінг по формуванню постійнодіючої системи інформування населення з питань децентралізації.

докладніше »06 березня 2017, 09:16
Відбулося засідання Координаційної ради з питань оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків
У 2017 році на території району заплановано роботу 21 табіру з денним перебуванням: 3 літніх мовних табори (45 учнів), 16 відпочинкових на базі навчальних закладів (687 дітей); 2 табори на базі позашкілля: Будинок  творчості (35 гуртківців),  ДЮСШ (20 вихованців). Відпочинком планується охопити 742 дитини. 

докладніше »03 березня 2017, 08:13
Проведено навчання з питань охорони праці для керівників та фахівців сільгосппідприємств
Навчання та систематичне підвищення рівня знань працівників  підприємств з питань охорони праці - один з основних принципів державної політики в галузі охорони праці, фундаментальна основа безпеки праці та необхідна умова вдосконалення управління охороною праці та забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання аварій і травматизму на виробництві.

докладніше »02 березня 2017, 08:00
УСЗН Білокуракинської РДА інформує
Уряд переглянув окремі соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв домогосподарствами.

докладніше »01 березня 2017, 13:07
Відбулося четверте засідання комісії з питань захисту прав дитини
1 березня 2017 року відбулося  четверте  засідання комісії з питань захисту прав дитини при Білокуракинській  райдержадміністрації при головуванні заступника голови райдержадміністрації Вервейко Наталії Іванівни. На засіданні розглянуто питання щодо неналежного виконання батьківських обов’язків батьками багатодітної родини, в якій виховується п’ятеро дітей.

докладніше »01 березня 2017, 09:23
Відділ економічного розвитку і торгівлі Білокуракинської РДА інформує
28 лютого 2017 року відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації було проведено моніторинг середніх роздрібних цін на споживчі товари в торгівельній мережі та на продовольчих ринках Білокуракинського району.

докладніше »22 лютого 2017, 08:44
До 1 липня 2017 року громадські об’єднання повинні переглянути свої установчі документи
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОБ’ЄДНАНЬ!!! Відповідно до вимог Податкового кодексу України, всі громадські об’єднання, які не хочуть бути виключені з Реєстру неприбуткових установ та організацій, повинні до 01 липня 2017 року переглянути свої статути, положення на відповідність їх  Податковому кодексу України та у цей самий строк подати копії таких документів до органів Державної фіскальної служби.

докладніше »22 лютого 2017, 08:40
ЗАРЕЄСТРУВАТИ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ ДУЖЕ ПРОСТО
Для реєстрації громадської організації із статусом юридичної особи необхідно здійснити певні дії. Головне територіальне управління юстиції у Луганській області

докладніше »20 лютого 2017, 13:02
Інформація до відома споживачів стосовно підвищення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).
РКП «Старобільськвода» повідомляє  про надання пакету документів для встановлення економічно обгрунтованих тарифів на 2017 рік до Національної  комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі НКРЕКП). Розрахунки тарифів було виконано відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою від 10.03.2016 року №302 та вимог Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою від 10.03.2016 року №303.

докладніше »20 лютого 2017, 08:37
Відбулись міжрайонні змагання з гирьового спорту
18 лютого 2017 року у спортивному залі Білокуракинської ЗОШ №1 відбувся відкритий міжрайонний турнір з гирьового спорту, присвячений ветерану спорту Григорію Моргунову. У змаганнях приймали участь команди Білокуракинського, Старобільського та Новопсковського районів.

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

2008200920102011201220132014201520162017
Білокуракинська районна державна адміністрація
92200, Україна, смт.Білокуракине, пл.Горького, 6
Тел./факс (06462) 2-13-98
Веб-сайт: http://bk.loga.gov.ua
E-mail: rga@bk.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bk.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Білокуракинська РДА