Сьогодні: понеділок, 22 жовтня 2018  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи вважаєте Ви ефективною діяльність Білокуракинської райдержадміністрації щодо реалізації державної політики на території району?
Проголосувало: 55
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Білокуракинська РДАДіяльність РДАВакансії
Управління соціального захисту населення райдержадміністрації
 1. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного державного соціального інспектора управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія В) від 20.02.2017 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

 2. Повідомлення про результати проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця (категорія Б) - начальника фінінсово-господарського відділу, головного бухгалтера Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області від 30.12.2016 р.
  у графічному форматі

 3. Повідомлення про результати проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державних службовців Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія В) від 19.12.2016 р.
  у графічному форматі

 4. Повідомлення про переможця конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з контролю правильності використання бюджетних коштів відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія В) від 12.12.2016 р.
  у форматі PDF

 5. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади начальника фінансово-господарського відділу, головного бухгалтера Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія Б) від 07.12.2016 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

 6. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста з контролю правильності використання бюджетних коштів відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія В) від 18.11.2016 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

 7. Оголошення про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державних службовців Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія В) від 15.11.2016 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

 8. Повідомлення про переможця конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста у справах сім'ї відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія В) від 27.10.2016 р.
  у графічному форматі

 9. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади провідного спеціаліста у справах сім'ї відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія В) від 04.10.2016 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

 10. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади головного державного соціального інспектора Управління соціального захисту населення Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області (категорія В) від 30.09.2016 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

|| Наступна сторінка

Сторінки: 1 2

Архів по роках:
20162017
Білокуракинська районна державна адміністрація
92200, Україна, смт.Білокуракине, пл.Горького, 6
Тел./факс (06462) 2-13-98
Веб-сайт: http://bk.loga.gov.ua
E-mail: rga@bk.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bk.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Білокуракинська РДА