Сьогодні: неділя, 24 березня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи вважаєте Ви ефективною діяльність Білокуракинської райдержадміністрації щодо реалізації державної політики на території району?
Проголосувало: 56
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Білокуракинська РДАДіяльність РДАВакансії
Білокуракинська РДА
 1. Друге засідання конкурсної комісії Відділу культури Білокуракинської РДА з добору кандидата на посаду (керівника) директора РБК ім. Т.Г.Шевченка від 13.02.2017 р.
  у форматі HTML

 2. Друге засідання конкурсної комісії Відділу культури Білокуракинської РДА з добору кандидата на посаду (керівника) директора Білокуракинського краєзнавчого музею від 13.02.2017 р.
  у форматі HTML

 3. Друге засідання конкурсної комісії Відділу культури Білокуракинської РДА з добору кандидата на посаду (керівника) директора Білокуракинської централізованої бібліотечної системи від 13.02.2017 р.
  у форматі HTML

 4. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування та архітектури, головного архітектора району Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області від 08.02.2017 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

 5. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника управління агропромислового розвитку Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області від 08.02.2017 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

 6. Заяви на участь у конкурсі претендентів на заміщення посад директорів комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Білокуракинського району Відділу культури Білокуракинської РДА від 01.02.2017 р.
  у форматі RAR

 7. Оголошення про проведення конкурсу на заміщення посад директорів комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Білокуракинського району Відділу культури Білокуракинської РДА від 31.12.2016 р.
  у форматі MS Word

 8. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» начальника архівного відділу Білокуракинської райдержадміністрації Луганської області від 23.12.2016 р.
  у форматі MS Word
  у форматі PDF

 9. Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» адміністратора відділу з надання адміністративних послуг  (Центру надання адміністративних послуг) Білокуракинської райдержадміністрації від 14.12.2016 р.
  у форматі MS Word
  у графічному форматі

||


Архів по роках:
20162017
Білокуракинська районна державна адміністрація
92200, Україна, смт.Білокуракине, пл.Горького, 6
Тел./факс (06462) 2-13-98
Веб-сайт: http://bk.loga.gov.ua
E-mail: rga@bk.lg.ukrtel.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.bk.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Білокуракинська РДА